Obligacje korporacyjne

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

 

Rynek obligacji korporacyjnych w Polsce rozwija się dynamicznie. Wzrasta zarówno wartość przeprowadzonych emisji, jak również liczba małych i średnich spółek, które zdecydowały się na ten rodzaj finansowania.

Ten segment polskiego rynku finansowego oferuje papiery dłużne emitentów w wielu branżach. Zróżnicowany okres trwania inwestycji, wysokość oprocentowania, częstotliwości wypłaty odsetek czynią obligacje rozwiązaniem, które uzupełni portfel inwestycyjny.

Obligacje korporacyjne mogą stanowić ważny element portfela inwestycyjnego. Okres trwania inwestycji w wariantach od 12, 18, 24 lub 48 miesięcy daje możliwość inwestowania w różnych horyzontach czasowych. Kwartalna lub półroczna wypłata odsetek klasyfikuje ten produkt jako instrument inwestycyjny o charakterze rentierskim.

 

 

 

Niniejsza informacja nie stanowi oferty ani rekomendacji zawarcia transakcji kupna lub sprzedaży jakiegokolwiek instrumentu finansowego, produktu lub towaru. Materiał nie stanowi porady inwestycyjnej i nie jest wskazaniem, iż jakakolwiek inwestycja lub strategia jest odpowiednia w indywidualnej sytuacji inwestora. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Niniejsze opracowanie przygotowane zostało przez Warsaw Asset House Sp. z o.o. i jest wyrazem wiedzy oraz poglądów autorów. Nie powinny być inaczej interpretowane.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Obligacje korporacyjne