Nieruchomości

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

Niskie oprocentowanie posiadanych aktywów  skłania do poszukiwania innych sposobów na lokowanie kapitału. Nieruchomości, w odróżnieniu od akcji, obligacji, czy certyfikatów inwestycyjnych  są przede wszystkim przedmiotem fizycznym, a nie wirtualnym zapisem, co ma miejsce przy obracaniu środkami na giełdzie, czy w przypadku usług bankowych. Ta właściwość sprawia, że nieruchomości jako przedmiot inwestowania cieszą się duża popularnością.

Trzeba jednak  pamiętać, że rynek nieruchomości to nie tylko mieszkania na wynajem, ale też: lokale użytkowe, kamienice, biura, hotele, magazyny czy ziemia. Każdy z tych segmentów ma swoją specyfikę, którą trzeba poznać i zrozumieć, aby pieniądze lokować świadomie.

Nieruchomość może być nie tylko formą zabezpieczenia kapitału, ale może również generować przychód pasywny, być zabezpieczeniem kredytu, czy też być opcją sprzedaży jej w przyszłości z zyskiem.

Każdy rodzaj nieruchomości to inne wymagania i wyzwania, które stoją przed potencjalnym inwestorem. Przed decyzją o ulokowaniu kapitału należy zawęzić obszar poszukiwań właściwej nieruchomości. Lepiej skoncentrować się na jednym rodzaju inwestycji i poświęcić jej wszelką uwagę, niż narazić się na straty inwestując w kilku miejscach. Przede wszystkim należy się trzymać  starej maksymy: Lokalizacja , lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja.

 

 

 

Niniejsza informacja nie stanowi oferty ani rekomendacji zawarcia transakcji kupna lub sprzedaży jakiegokolwiek instrumentu finansowego, produktu lub towaru. Materiał nie stanowi porady inwestycyjnej i nie jest wskazaniem, iż jakakolwiek inwestycja lub strategia jest odpowiednia w indywidualnej sytuacji inwestora. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Niniejsze opracowanie przygotowane zostało przez Warsaw Asset House Sp. z o.o. i jest wyrazem wiedzy oraz poglądów autorów. Nie powinny być inaczej interpretowane.

 

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Nieruchomości